zajęcia pozalekcyjne 2019/2020

 

 

rodzaj zajęć

dzień, godzina lekcyjna

Nauczyciel

Kl/liczba ucz

   Koło plastyczne

poniedziałek l.5

Natalia Kołodziej 

3/8

 Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki

koło matematyczne

 środa l.6

piątek l.6

środa l.7

  Ewa Adamiak

5b,5c/8

6a,6b/7

6/8

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 

 

koło matematyczne

          wtorek l.6    

            

   

      czwartek l.6

          Bożena Janusz

                12

       

      

               4

Koło dziennikarskie

 

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze j.polski

 

wtorek l.7

 

środa l.7

piątek l.6

Marzena Sipowicz 

11

 

6b,6c/8

4a,5a,5b/7

zajęcia sportowe

SKS-SZS

SKS - szkolny

poniedziałek, wtorek,piątek 14.30

 

czwartek 14.30

 

Robert Bartosik

 

kl.6,7,8/16

8b/8

SKS 

 

środa 11.45-12.40

piątek 11.45-12.40

 

Edyta Dynda 

kl. 1a

kl. 1b

koło matematyczne

 

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

 

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (unijne)

koło unijne

 

wtorek l.8

 

 środa l.7

 

czwartek l.8

 

środa l. 8

Helena Madej

kl.8a

 

8

 

7

 

6-8

 zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

koło plastyczne

 poniedziałek l.5

wtorek l.5

 Danuta Kaznowska

7

8

koło historyczne

poniedziałek l.6

Aneta Czmyr

 

kl.4/6

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego

koło recytatorskie

wtorek l.7

 

wtorek l.7

Urszula Amroży 

 

7

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 

koło ortograficzne

poniedziałek 11.50-12.35

 

czwartek 12.45-13.30

Helena Bielecka 

8

 

8

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

 

koło informatyczne

zkk

 czwartek l.7

 

poniedziałek l.6

środa l.7

piątek l.6

 

Grażyna Kotułą 

6c

 

4

 

4

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

 

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

koło ortograficzne

 

wtorek l.8

 

poniedziałek l.6

środa l.6

 

wtorek l.7

Karolina Hołowiak-Charęza 

kl.7/5-8

 

kl.5a i 5c/5

kl. 6c/5

 

5a/11

 

koło majsterkowicza

czwartek l.6

czwartek l.7

 

Paweł Żołnierczyk

5c/6

5b/8

koło przyrodnicze

środa l.5

Elżbieta Dębska

2a/8

koło matematyczne

czwartek l.5

Katarzyna Skrzypek

11